X

Zapisz się do naszego newslettera, a pierwszy skorzystasz z wyjątkowych ofert

[ -> Zapisz sie

Bosch, Philips, Rowenta. Testujemy prostownice do 100 zł

2018-02-09

 
 
 
Bosch, Philips, Rowenta – testujemy prostownice do 100 złotych.

Szybkie nagrzewanie, obrotowy przewód i powłoki, które nie niszczą włosów, to dzisiaj absolutne minimum, jakiego oczekujemy od dobrej prostownicy. Okazuje się, że można taką dostać w bardzo atrakcyjnej cenie. Poniżej prostownice do 100 zł znanych marek: Bosch, Philips i Rowenta. 

Jakie wnioski płyną z poniższych recenzji? Że do kwoty 100 zł można kupić dobrej jakości prostownicę, która spełnia wszystkie podstawowe wymagania, a nawet zaskakuje kilkoma nietypowymi rozwiązaniami. Przekonajcie się same, która z nich jest najlepsza!
 
Prostownica BOSCH PHS 2101 B

Jest lekka i bardzo wygodna w użyciu. Ma ergonomiczny kształt, bardzo dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się. Prostownica ma funkcję szybkiego nagrzewania, co oznacza, że jest gotowa do użycia już po 45 sekundach. Ma praktyczny obrotowy przewód, który sprawia, że kabel nie plącze się, a prostowanie włosów jest wygodne i łatwe. Wąskie nakładki chronią strukturę włosa, a ich powłoka równomiernie się nagrzewa, co skutecznie zmniejsza ryzyko zniszczenia włosów. Maksymalna temperatura z jaką możemy prostować włosy to 200°C. Przechowywanie prostownicy ułatwia praktyczna blokada zamykająca. Dzięki niej prostownica nie zajmuje wiele miejsca, nie otwiera się i można ją łatwo spakować do torby podróżnej. 

Zobacz: BOSCH PHS 2101 B
 
 

Prostownica PHILIPS HP 8303/00

Ten model w niczym nie ustępuje powyższej propozycji od BOSCHA. Również jest wyposażony w wąskie płytki ceramiczne, zapewniające efekt gładkich i prostych włosów bez ryzyka ich zniszczenia. Technologia obrotowego przewodu chroni przed jego splątywaniem, a krótki czas nagrzewania sprawia, że sprzęt jest gotowy do pracy już po 60 sekundach. Od poprzedniego modelu różni ją nieco wyższa temperatura maksymalna. Stosowana przez profesjonalistów temperatura 210°C pozwala swobodnie kreować dowolne stylizacje i uzyskać efekty, jak w dobrym salonie fryzjerskim. 

Zobacz: PHILIPS HP 8303/00

Prostownica ROWENTA Glam Liss Elite Model Look SF1012

Prostownica Rowenta, podobnie jak poprzednie modele, posiada wąskie, ceramiczne płytki, które chronią strukturę włosa. Model ten również wyposażony jest w funkcję szybkiego, 60-sekundowego, nagrzewania, obrotowy kabel oraz bezpieczny system zamykania, który pozwala wygodnie przechowywać urządzenie. Na uwagę zasługuje tu dość szeroki zakres temperatur, wynoszący od 130°C do 230°C. Dzięki temu można dostosować temperaturę do własnych potrzeb w zależności od struktury naszych włosów i charakteru stylizacji. Wyższa temperatura szybciej wymodeluje włosy, mniejsza – będzie dla nich łagodniejsza. To co wyróżnia prostownicę Rowenta na tle konkurencji w tym samym przedziale cenowym jest unikalny kształt płyt umożliwiający nie tylko prostowanie, ale też podkręcanie włosów. A to wszystko w cenie 99 zł. 

Zobacz: ROWENTA Glam Liss Elite Model Look SF1012


Okazuje się więc, że prostownica ze średniej półki cenowej może być strzałem w dziesiątkę. Wszystkie powyższe modele są bezpieczne dla włosów, łatwe w obsłudze i sprawiają, że domowa stylizacja jest przyjemna, szybka i wygodna. Każda z nich ma 24 miesięczny okres gwarancji. Ostateczny wybór zależy więc od Ciebie – Twoich indywidualnych preferencji i efektów, jakie chcesz uzyskać podczas codziennej stylizacji.

Czytaj też:

Prostownice: z powłoką perłową czy keratynową?

Jak kręcić włosy prostownicą Remington Sleek&Curl s6500?

Jak kręcić loki lokówką? Pojedynek lokówek

4 pomysły na prezent dla kobiety z różnych półek cenowych