X

Zapisz się do naszego newslettera, a pierwszy skorzystasz z wyjątkowych ofert

[ -> Zapisz sie

Witamy w sklepie electrolux w partneragdrtv.com.pl.

Poznaj nową linię urządzeń Electrolux - Inspiration.
Poznaj nowe możliwości.

Wybrane produkty Piekarnik CombiSteam Płyta indukcyjna InfinitePure Okap Pralka SteamSystem Suszarka EcoCare Chłodziarko-zamrażarka FreshPlus Zmywarka RealLie
  • Inspiration Range
  • Piekarnik
  • Płyta
  • Okap
  • Pralka
  • Suszarka
  • Chłodziarka
  • Zmywarka

Od eleganckiego piekarnika CombiSteam, w którym połączenie ciepła i pary pozwala na wydobycie pełni smaków ulubionych potraw do stylowej lodówki FreshPlus utrzymującej produkty w pełni świeżości nawet do siedmiu dni dłużej. W każdym naszym urządzeniu znajdziesz ślad inspiracji, którą czerpaliśmy z doświadczenia profesjonalistów.

Okapy
Idealnie czyste powietrze. Idealne wzornictwo.

Piekarnik CombiSteam
Odkryj możliwości, które daje połączenie ciepła i pary.

Chłodziarko-zamrażarka FreshPlus
Zachowaj świeżość produktów nawet do 7 dni dłużej.

Płyta indukcyjna InfiSight®
Używaj naczyń o różnych kształtach i rozmiarach, bez ograniczeń.

Zmywarka RealLife
Wszystko się zmieści.

10% mniej zużytej energii:
Dodatkowa izolacja piekarnika sprawia, że zużywa on o 10% mniej energii niż urządzenia klasy A.

Panel dotykowy:
Na wyciągnięcie ręki dostępnych jest 100 automatycznych programów przyrządzania potraw i wskazówek przy gotowaniu, które pomagają w osiągnięciu najlepszych rezultatów.

Wbudowana sonda: Sonda kontroluje wewnętrzną temperaturę przyrządzanych potraw i automatycznie wyłącza piekarnik, kiedy danie jest gotowe.

Wentylator XL:
Duży wentylator UltraFanPlus gwarantuje równomierne pieczenie potraw niezależnie od ich ułożenia wewnątrz piekarnika.

Para + ciepło:
Połączenie pary i ciepła na miarę zawodowego szefa kuchni pozwala na przyrządzenie idealnie soczystych i chrupiących potraw.

Czyszczenie pyrolityczne:
Urządzenie nagrzewa się do temperatury 500˚C, w której pozostałości tłuszczu zgromadzone na wewnętrznych ściankach piekarnika zamieniają się w popiół. Potem wystarczy usunąć go wilgotną ściereczką, bez konieczności używania środków chemicznych, straty czasu i energii. A wszystko to przy całkowitym bezpieczeństwie użytkownika i jego mebli.

Naczynia o różnych kształtach i rozmiarach
Wystarczy, że naczynie przykrywa jeden z czterech oznaczonych punktów grzejnych. Wtedy rozmiar i kształt naczyń nie mają znaczenia przy gotowaniu.

Chłodna i łatwa w utrzymaniu powierzchnia
Dzięki profesjonalnej technologii indukcyjnej zastosowanej w tej płycie grzejnej jej powierzchnia nigdy nie staje się gorąca. Zabrudzenia nie twardnieją, więc wystarczy je po prostu zetrzeć szmatką.

Łatwe sterowanie
Elementy sterujące płyty grzejnej zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były zawsze łatwo dostępne. Wystarczy sięgnąć i zmienić ustawienia.

Szklana powierzchnia
Ekskluzywny kolor refleksyjnej szklanej powierzchni płyty odzwierciedla niepowtarzalny styl urządzenia.

Profesjonalna wydajność
Odśwież powietrze w swojej kuchni tak szybko, jak robią to profesjonaliści. Potężny silnik tego okapu zapewnia jego zdumiewającą wydajność.

Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy
Dzięki łatwo wyjmowanemu i nadającemu się do mycia w zmywarce aluminiowemu filtrowi przeciwtłuszczowemu, ten okap kuchenny może zawsze działać z najwyższą wydajnością, by zachować świeżość w Twoim domu.

Oświetlenie halogenowe
Nowoczesne oświetlenie halogenowe wbudowane w okap doskonale oświetla całą płytę grzejną, dzięki czemu pozwala ocenić jak przebiega gotowanie potraw.

Odświeżanie powietrza
Gdy nagle w kuchni pojawi się zbyt dużo dymu i intensywnych zapachów, konieczne jest szybkie oczyszczenie powietrza. Wystarczy wtedy włączyć funkcję intensywnego wyciągu.

Łatwa kontrola
Elektroniczne przyciski zapewniają intuicyjną kontrolę nad funkcjami okapu. Ustawienie siły wyciągu jest bardzo proste.

Zapamiętywanie ustawień z MyFavouritePlus
Model ten łączy w sobie prostą obsługę z umiejętnością dostosowania się do potrzeb użytkownika – zapamiętuje najczęściej używane ustawienia, aby umożliwić ich włączenie za jednym dotknięciem przycisku.

Czujnik wagowy
Funkcja czujnika wagi załadunku wskazuje odpowiednią ilość detergentu dopasowaną do ciężaru wsadu, dzięki czemu możesz zwiększyć skuteczność prania.

Funkcja TimeManager®
Dostosuj czas prania do swojego rozkładu zajęć. Dzięki funkcji TimeManager® możesz tak ustawić długość cyklu, aby pranie było gotowe dokładnie wtedy, kiedy zechcesz.

Para odświeża ubrania i usuwa zagniecenia
Programy parowe umożliwiają odświeżanie odzieży i usuwanie zagnieceń. Ubrania można ponownie założyć albo znacznie szybciej wyprasować.

Certyfikat Woolmark Gold
Certyfikat Woolmark Gold to gwarancja najwyższej dbałości przy praniu ubrań z wełny.

O 20% mniejsze zużycie energii w porównaniu z klasą A+++
Pralka wykorzystuje profesjonalną technologię firmy Electrolux, aby przewyższać najwyższe unijne standardy zużycia energii, wykorzystując o 20% mniej energii niż pralki klasy A+++.

Czujnik załadowania
Suszarka automatycznie dostosowuje długość cyklu i zużycie energii do wielkości każdego ładunku o ciężarze do 9 kg, dzięki czemu oszczędza czas i energię.

Zapamiętywanie ustawień
Suszarka łączy w sobie prostotę działania z umiejętnością dostosowania się do potrzeb użytkownika: zapamiętuje najczęściej używane ustawienia, aby umożliwiać ich włączanie za jednym dotknięciem przycisku.

Certyfikat Woolmark Gold
Możesz mieć pewność, że Twoje wełniane ubrania są traktowane w możliwie jak najbardziej delikatny sposób.

Profesjonalny silnik inwerterowy
Suszenie w suszarce może być tak ciche jak rozwieszanie prania na sznurze. Aby ograniczyć hałas, suszarka została wyposażona w profesjonalny, energooszczędny silnik inwerterowy firmy Electrolux, objęty dziesięcioletnią gwarancją.

Nowoczesny podwójny skraplacz
Dzięki wiodącemu w swojej klasie podwójnemu skraplaczowi, który zatrzymuje całą wilgoć z prania wewnątrz urządzenia, powietrze w Twoim domu nadal pozostanie świeże.

Skuteczna pompa ciepła
Dzięki profesjonalnej technologii pompy ciepła firmy Electrolux, model ten wykorzystuje niskie temperatury, aby delikatnie suszyć pranie, wykazując się przy tym najwyższą energooszczędnością.

Klasa A++
Posiadając oznaczenie klasy energetycznej A++, ten model jest niezrównanym połączeniem najwyższej wydajności z możliwie najniższym zużyciem energii.

Świeży zapach dzięki filtrowi TasteGuard®
Chłodziarko-zamrażarka wyposażona jest w naturalny filtr węglowy TasteGuard®, który usuwa z niej wszystkie niepożądane zapachy.

Niezależny obieg powietrza
Dzięki niezależnym obiegom chłodnego powietrza w chłodziarce i zamrażarce, żywność na dłużej zachowuje świeży smak i wygląd.

Kontrola wilgotności w szufladach
Kontrola wilgotności w chłodziarce sprawia, że każdy produkt zachowuje świeżość, chrupkość i soczystość.

Klasa A++ z systemem FrostFree
Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii ten model z funkcją FrostFree uzyskał oznaczenie klasy energetycznej A++. Nie tylko oszczędza on energię i jest tańszy w eksploatacji, ale także nie wymaga rozmrażania!

Klasa A++
Model RealLife otrzymał jedno z najlepszych oznaczeń klasy energetycznej: A++. Oznacza to, że możesz korzystać ze zmywarki tak często, jak chcesz, nie martwiąc się zbyt dużym zużyciem energii.

Regulowany kosz górny
Funkcja ta pozwala na zmianę wysokości kosza nawet po załadowaniu. Dzięki temu masz do dyspozycji więcej miejsca i łatwiej jest załadować wszystkie naczynia za pierwszym razem.

Oszczędzanie energii z AutoOff
Dzięki funkcji automatycznego wyłączenia zmywarka zupełnie nie zużywa energii między cyklami – to kolejny etap oszczędności energii.

Program AUTO
W zależności od wielkości czy stopnia zabrudzenia naczyń, zmywarka dopasowuje odpowiednią ilość wody i poziom zużycia energii. Wystarczy wybrać odpowiednią funkcję.

Funkcja TimeSaver
Nowa funkcja TimeSaver daje Ci możliwość dopasowania długości cyklu do Twoich planów. Znowu masz pełną kontrolę nad rozkładem zajęć.

FlexiSpray, TopShower i Aquasave
Zmywarka nie może ograniczać wyboru używanych patelni czy naczyń. Nasz unikatowy system zmywania RealLife® umożliwia dokładne zmywanie każdego naczynia, niezależnie od stopnia załadowania.
Aby dowiedzieć się więcej oglądnij film.

Mój Electrolux

Dzięki dołączeniu do naszego bezpłatnego serwisu informacyjnego pod nazwą „Mój Electrolux” możesz w pierwszej kolejności dowiadywać się o naszych nowych produktach, otrzymywać aktualności oraz zebrać w jednym miejscu wszystkie zarejestrowane produkty i zakupy internetowe. Dołącz tutaj.

Promocja

4 lata gwarancji