X

Zapisz się do naszego newslettera, a pierwszy skorzystasz z wyjątkowych ofert

[ -> Zapisz sie

Franke 15 lat gwarancji!

 
  

Jesteśmy przekonani, że zakup produktów Franke Polska to najlepszy wybór, dlatego też, aby to udowodnić wprowadzamy 15 letnią gwarancję na wszystkie zlewozmywaki i baterie kuchenne ze swojej oferty kupione po 1 marca 2009. Chcemy zagwarantować Państwu, iż produkty z logo Franke to najwyższa jakość i komfort użytkowania.

 

Aby zapewnić Państwu długie i niezawodne działanie naszego sprzętu, zachęcamy do zapoznania się z zaleceniami montażu, pielęgnacji i użytkowania. Szczególną uwagę zwracamy Państwu na właściwy montaż zlewozmywaka i zalecamy, aby powierzyć taką czynność instalatorowi sanitarnemu, a montaż baterii – hydraulikowi. Pamiętać też należy o właściwej pielęgnacji naszych produktów. Granit i stal to materiały wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Odpowiednio pielęgnowane przez długie lata utrzymują naturalne piękno powierzchni.

 

Zachęcamy do zapoznania się z kartą gwarancyjną, gdzie znajdą Państwo szczegóły dotyczące warunków gwarancji jak i podstawowe zasady montażu i pielęgnacji zlewozmywaków i baterii.