X

Zapisz się do naszego newslettera, a pierwszy skorzystasz z wyjątkowych ofert

[ -> Zapisz sie

Otwarcie nowego Salonu Partner AGD RTV w Brodnicy

2017-01-16

Od 20 stycznia zapraszamy do nowego Salonu Partner AGD RTV w Brodnicy, przy ul. Podgórnej 63E. Nowa placówka na powierzchni ponad 200 m2 oferuje sprzęt RTV i AGD, multimedia, smartfony, konsole, drukarki, anteny samochodowe i wiele innych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - gorące nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, popularny i co najważniejsze - sprawdzony i pewny markowy sprzęt w najniższych cenach.
Zakupy w sieci Partner AGD RTV są prawdziwą przyjemnością, przede wszystkim z uwagi na doskonałą obsługę. Sprzedawcy pracujący w sieci stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach produktowych, by móc służyć klientom fachową pomocą i poradą podczas wyboru sprzętu, który ma spełnić ich oczekiwania. Pracownicy chętnie służą radą także w kwestii różnych form płatności. U nas zakupy na raty i wszelkie związane z tym formalności nie stanowią żadnego problemu. Firma przywiązuje szczególną uwagę do bezpieczeństwa zakupów i realizowanych transakcji. Partnerem strategicznym marki w kontekście usług ratalnych jest renomowana i sprawdzona instytucja finansowa Santander.
Partner AGD RTV dla wygody klientów zapewnia transport z wniesieniem, utylizację starego sprzętu, liczne promocje oraz realizację indywidualnych zamówień.
Warto również wspomnieć, że jako pierwsi w branży wprowadziliśmy i honorujemy Kartę Dużej Rodziny.Podczas otwarcia 20-21 stycznia dla pierwszych 100 klientów dokonujących zakupów przygotowano prezenty  w postaci  pendrive. Oczywiście nowy salon powita kupujących specjalną bogatą ofertą produktów sprzedawanych w najatrakcyjniejszych cenach np.
Pralka Beko w cenie 599zł
Smartfon Manta  w cenie 99zł
Zestaw do zabudowy (piekarnik elektryczny i płyta gazowa) Whirlpool  w cenie 899zł
Laptop Lenovo  w cenie 799zł
Tablet Lark  w cenie 149zł
TV Manta 32” za 599 zł
Chłodziarko-zamrażarka Indesit - 187 cm za 799 zł
Mikser Zelmer w cenie 99,99zł
Szczoteczka elektryczna Braun z pastą gratis w cenie 59,99zł
Odkurzacz Amica w cenie 99,99zł
Czajnik Philips za 59,99 zł
Nawigacja Lark za 129 zł
 
Takiej okazji nie można przegapić!
 
Zapraszamy do Salonu Partner AGD RTV przy ul. Podgórnej 63E w Brodnicy .