X

Zapisz się do naszego newslettera, a pierwszy skorzystasz z wyjątkowych ofert

[ -> Zapisz sie

Otwarcie sklepu w Świdnicy.

2018-01-19Wielkie otwarcie – Świdnica – Poznajmy się!

W terminie 26-27 stycznia zapraszamy na otwarcie  Salonu Partner AGD RTV w Świdnicy ul. Rolnicza 1. Na powierzchni ponad 200 m2 oferujemy sprzęt AGD i RTV, multimedia, smartfony,   konsole, drukarki, telewizory, pralki, lodówki, drobne AGD, sprzęt do zabudowy i wiele innych produktów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - gorące nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, popularny i co najważniejsze- sprawdzony i pewny markowy sprzęt w najniższych cenach. 
 
Zakupy w sieci Partner AGD RTV są prawdziwą przyjemnością, przede wszystkim z uwagi na doskonałą obsługę. Sprzedawcy pracujący w sieci stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach produktowych, by móc służyć klientom fachową pomocą i poradą podczas wyboru sprzętu, który ma spełnić ich oczekiwania. Pracownicy chętnie służą radą także w kwestii różnych form płatności. U nas zakupy na raty i wszelkie związane z tym formalności nie stanowią żadnego problemu. Firma przywiązuje szczególną uwagę do bezpieczeństwa zakupów i realizowanych transakcji. Partnerem strategicznym marki w kontekście usług ratalnych jest renomowana i sprawdzona instytucja finansowa Santander.
 
Partner AGD RTV dla wygody klientów zapewnia transport z wniesieniem, utylizację starego sprzętu, liczne promocje oraz realizację indywidualnych zamówień.
Warto również wspomnieć, że jako pierwsi w branży wprowadziliśmy i honorujemy Kartę Dużej Rodziny. 
 
Podczas otwarcia 26-27 stycznia dla klientów dokonujących zakupów przygotowano wiele prezentów. Oczywiście nowy salon powita kupujących specjalną bogatą ofertą produktów sprzedawanych w najatrakcyjniejszych cenach np.
 
Pralka Indesit w cenie 599 zł
Power Bank Take Me w cenie 14,99 zł
Płyta gazowa Electrolux za 349 zł
Smartfon Lenovo za 249 zł
TV Blauberg za 499 zł
Żelazko Philips za 59,99 zł
 
Zapraszamy do nowego salonu Partner AGD RTV w Świdnicy, ul. Rolnicza 1 (budynek Polo Market).
 
Poznaj naszą ofertę!