X

Zapisz się do naszego newslettera, a pierwszy skorzystasz z wyjątkowych ofert

[ -> Zapisz sie

Utrudnienia w dostawach w dniach 25 lipca - 1 sierpnia!

2016-07-08

Szanowni Państwo,

W związku z odbywającymi się w Krakowie Światowymi Dniami Młodzieży oraz zapowiadanymi utrudnieniami logistycznymi nie tylko w samym Krakowie ale i województwie małopolskim prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją.

  • przy zamówieniach złożonych z odbiorem osobistym mogą wystąpić opóźnienia w dostawie do wskazanego przez Państwa punktu do 3 dni. Prosimy w takiej sytuacji o wyrozumiałość i oczekiwanie na informację że zamówienie już jest w punkcie odbioru.
  • w przypadku dostaw własnym transportem na terenie Krakowa – ze względu na wprowadzenie stref ograniczonego ruchu oraz możliwość wprowadzenia przez slużby porządkowe zmian w każdym momencie, dostawy będziemy starać się realizować w normalnym trybie ale nie jesteśmy w stanie zagwarantować terminowości dostaw. Prosimy oczekiwać na kontakt bezpśrednio ze strony kierowcy.
  • przy zamówieniach z dostawą do paczkomatów – firma InPost przewiduje funkcjonowanie dostaw w normalnym trybie aczkolwiek zaznacza, że mogą wystąpić opóźnienia. Na stronie https://twoj.inpost.pl/sdm mogą Państwo na bieżąco śledzić informacje o utrudnieniach w sieci paczkomatów.
  • zamówienia z dostawą kurierem - informujemy, że w okresie 26 lipca – 1 sierpnia nie będziemy realizować wysyłek kurierem. 25 lipca będzie ostatnim dniem nadawania przesyłek z naszego magazynu do lokalizacji poza aglomeracją krakowską. Dla zamówień z dostawą do Krakowa - ostatni dzień nadawania przesyłek kurierskich to 22 lipca.

Informujemy również, że w okresie od 26 lipca do 1 sierpnia zamówienia w sklepie internetowym mogą Państwo składać w normalnym trybie. Nasze Biuro Obsługi Klienta również będzie do Państwa dyspozycji pod numerem telefon(12) 383 03 25.

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań aby obsługa sklepu oraz zamówień zarówno w okresie poprzedzającym jak i zaraz po zakończeniu ŚDM, przebiegała bez zakłóceń, dlatego już dziś informujemy Państwa o tym ważnym w skali całego kraju wydarzeniu i prosimy aby uwzględnili je Państwo w swoich planach. Dlatego zalecamy składanie zamówień do 20 lipca 2016. Wówczas będą mieć Państwo pewność że przesyłka dotrze do Państwa na czas.


W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Biuro Obsługi Klienta

Sklepu Internetowego Partner AGD RTV