X

Zapisz się do naszego newslettera, a pierwszy skorzystasz z wyjątkowych ofert

[ -> Zapisz sie

Wielkie otwarcie po remoncie - Siemietycze

2017-10-19

 


Od 19 do 21 października świętujemy Wielkie Otwarcie po remoncie Salonu Partner AGD RTV w Siemiatyczach, przy ul. Górnej 1. Placówka na powierzchni ponad 280 m2 oferuje sprzęt RTV i AGD, multimedia, smartfony, konsole, drukarki, anteny samochodowe i wiele innych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - gorące nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, popularny i co najważniejsze - sprawdzony i pewny markowy sprzęt w najniższych cenach.

Zakupy w sieci Partner AGD RTV są prawdziwą przyjemnością, przede wszystkim z uwagi na doskonałą obsługę. Sprzedawcy pracujący w sieci stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach produktowych, by móc służyć klientom fachową pomocą i poradą podczas wyboru sprzętu, który ma spełnić ich oczekiwania. Pracownicy chętnie służą radą także w kwestii różnych form płatności. U nas zakupy na raty i wszelkie związane z tym formalności nie stanowią żadnego problemu. Firma przywiązuje szczególną uwagę do bezpieczeństwa zakupów i realizowanych transakcji. Partnerem strategicznym marki w kontekście usług ratalnych jest renomowana i sprawdzona instytucja finansowa Santander.

Partner AGD RTV dla wygody klientów zapewnia transport z wniesieniem, utylizację starego sprzętu, liczne promocje oraz realizację indywidualnych zamówień.Warto również wspomnieć, że jako pierwsi w branży wprowadziliśmy i honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Podczas otwarcia 19-21 października dla pierwszych 100 klientów dokonujących zakupów przygotowano prezenty  w postaci  pendrive. Oczywiście nowy salon powita kupujących specjalną bogatą ofertą produktów sprzedawanych w najatrakcyjniejszych cenach np. 
 
Pralka Indesit w cenie 599zł

Smartfon Lenovo  za 149zł

Laptop Lenovo  w cenie 799zł

Chłodziarko-zamrażarka Beko - 185 cm za 999 zł

Mikser Zelmer w cenie 99,99zł

Odkurzacz Amica w cenie 99,99zł

Czajnik Philips za 59,99 zł

Żelazko Philips w super cenie 69,99zł

Takiej okazji nie można przegapić!

Zapraszamy do Salonu Partner AGD RTV – Siemiatycze ul. Górna 1