X

Zapisz się do naszego newslettera, a pierwszy skorzystasz z wyjątkowych ofert

[ -> Zapisz sie

Wielkie otwarcie sklepu Partner AGD RTV w Nowym Sączu

2016-04-25

Sklep Partner AGD RTV w Nowym Sączu zlokalizowany będzie w Galerii Merkury Market przy ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 129. Nowa placówka na powierzchni ponad 500 m2 oferować będzie sprzęt RTV i AGD, Multimedia, sprzęt fotograficzny, smartfony, konsole, drukarki, anteny samochodowe i wiele innych.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie - gorące nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, popularny i co najważniejsze sprawdzony i pewny markowy sprzęt w najniższych cenach.

Zakupy w sieci Partner AGD RTV są prawdziwą przyjemnością, przede wszystkim z uwagi na doskonałą obsługę. Sprzedawcy pracujący w sieci stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach produktowych, po to by móc służyć klientom fachową pomocą i poradą podczas wyboru sprzętu, który ma spełnić ich oczekiwania.
Pracownicy chętnie służą radą także w kwestii różnych form płatności. U nas zakupy na raty i wszelkie związane z tym formalności nie stanowią żadnego problemu. Firma przywiązuje szczególną uwagę do bezpieczeństwa zakupów i realizowanych transakcji. Partnerem strategicznym marki w kontekście usług ratalnych jest renomowana i sprawdzona instytucja finansowa Santander.

Partner AGD RTV dla wygody klientów zapewnia transport z wniesieniem, utylizację starego sprzętu, liczne promocje oraz realizację indywidualnych zamówień.

Warto również wspomnieć, że jako pierwsi w branży wprowadziliśmy i honorujemy Kartę Dużej Rodziny.

Dla osób, którzy odwiedzą nas podczas otwarcia 29-30 kwietnia przewidziano szereg atrakcji. Każdy będzie mógł spróbować pysznej kawy z ekspresów marki Bosch. Spróbować przepysznych dań z food tracka Electroluxa …dla pierwszych 100 klientów dokonujących zakupów przygotowano prezenty - pendrive 16GB. Oczywiście nowy sklep powita kupujących specjalną bogatą ofertą produktów sprzedawanych w najatrakcyjniejszych cenach np.

Pralka Beko w cenie 599zł

Smartfon STK w cenie 99zł

Zmywarka do zabudowy – 899zł

Laptop Lenovo – 799zł

Tablet Blow – 129zł

TV Akai 32” za 599,- 

Chłodziarko-zamrażarka Indesit - 185 cm za 799,-

Mikser Zelmer w cenie 89, 99zł

Depilator Braun w cenie 69,99zł

Odkurzacz Zelmer – 129, 99zł

Mikrofala za 99,-

Nawigacja Lark za 119,-

 

Takiej okazji nie można przegapić!

 

Zapraszamy do Partner AGD RTV przy ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 129 Galeria Merkury Market .