X

Zapisz się do naszego newslettera, a pierwszy skorzystasz z wyjątkowych ofert

[ -> Zapisz sie

Zapraszamy na wielkie otwarcie sklepu Partner AGD RTV w Krośnie

2016-02-22

Rozpoczęliśmy właśnie „przeprowadzkę” sklepu Partner AGD RTV w Krośnie przy ul. Podkarpackiej 29. Nie wybieramy się daleko – ponieważ obecni będziemy tuż obok w tej samej lokalizacji, ale już w zupełnie nowej odsłonie i na jeszcze większej powierzchni. Jesteśmy przekonani, że jeszcze lepiej spełnimy oczekiwania naszych lojalnych klientów.

W Krośnie obecni jesteśmy już od ponad 10 lat, dzięki czemu udało nam się poznać potrzeby mieszkańców w zakresie sprzętu, który jest niezbędny w każdym domu. W końcu na sprzęcie AGD i RTV „znamy się od 26 lat”.

Warto podkreślić, że zakupy w Partner AGD RTV odbywają się kompleksowo – pełna oferta asortymentowa AGD RTV MULTIMEDIA, zakupy na raty, dodatkowa ochrona produktów, transport czy doładowanie telefonów. Całość zakupów zrealizują Państwo kompleksowo z pomocą profesjonalnej i miłej obsługi która jest do Państwa dyspozycji w jednym miejscu. Jesteśmy również jedyną siecią  AGD RTV, która przystąpiła do programu Karty Dużej Rodziny.


Już dziś zapraszamy na uroczyste otwarcie sklepu w piątek oraz sobotę 4 i 5 marca. Specjalnie dla wszystkich klientów przygotowaliśmy szereg atrakcji i wspaniałych ofert cenowych. Wśród atrakcji m.in. degustacja pysznej kawy, gorącej czekolady z ekspresów marki Bosch a dla pierwszych 100 klientów dokonujących zakupów mamy pendrive 16GB w prezencie.

Zobacz gazetkę ze specjalnymi ofertami przygotowanymi na otwarcie Partner AGD RTV w Krośnie >>

Jeśli nie możesz otworzyć gazetki, możesz potrzebować programu Adobe Reader >>
 

Partner AGD RTV – Krosno ul. Podkarpacka 29b

Serdecznie zaprasza na otwarcie sklepu AGD RTV

w piątek od godziny 9.00 do 18.00 oraz

w sobotę od godziny 9.00 do 17.00