X

Zapisz się do naszego newslettera, a pierwszy skorzystasz z wyjątkowych ofert

[ -> Zapisz sie

Sieć sklepów detalicznych

2013-06-01

PARTNER AGD-RTV  to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów detalicznych ze sprzętem AGD, RTV, IT i FOTO, obecna na rynku polskim od 1990 roku!

Współpracujemy z czołowymi producentami zarówno z rynku krajowego, jak i z zagranicy. Jesteśmy liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór wysokiej jakości sprzętu audio-wideo, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria w atrakcyjnych cenach!

Nasi sprzedawcy udzielą Ci fachowych porad, pomogą w trudnym wyborze. Dla wygody klientów zapewniamy transport i serwis, utylizację starego sprzętu, liczne promocje oraz realizację indywidualnych zamówień. Atrakcyjne systemy sprzedaży ratalnej dostępne w naszych sklepach pomogą zrealizować potrzeby i marzenia każdego z Was!
PARTNER AGD-RTV to także szansa przedłużenia gwarancji, zapewniająca bezpieczeństwo i wygodę oraz bogaty pakiet usług instalacji i konfiguracji sprzętu od zmywarek, kuchenek, pralek poprzez telewizory i kina domowe po laptopy.

Obecnie sieć PARTNER AGD-RTV to 50 sklepów w całej Polsce.  Posiadamy również swoje hurtownie w Krakowie, Nowym Sączu, Poznaniu i Łomży.
Teraz otwieramy się także w Internecie, tak by wszyscy klienci z całej Polski mogli w pełni korzystać z naszej oferty 24 godziny na dobę!

Udane zakupy, satysfakcja i fachowa obsługa tylko w PARTNER AGD-RTV i nie ma lepszych!