Piątek 23 i sobota 24 marca z pewnością będą wyjątkowo atrakcyjne dla mieszkańców Oświęcimia oraz okolicznych miast. Właśnie tylko tego dnia otwiera się salon Partner AGD RTV, który już teraz oferuje szeroki wybór urządzeń AGD i RTV największych marek dostępnych na rynku.

Od piątku będzie można odwiedzić profesjonalny salon w swoim mieście i obejrzeć sprzęty renomowanych producentów, takich jak Samsung, LG, Bosch czy Philips. Zwiedzający będą mogli sprawdzić każdy sprzęt na miejscu i skorzystać z domowej dostawy i montażu urządzeń oraz porady obsługi.

Dla uczczenia tego wyjątkowego momentu biorą udział przeróżne promocje i oferty, w tym letnie rabaty do 50% na prezenty na każdy budżet. A to nie wszystko! Wiemy, że fanom gier planujemy także organizację ekskluzywnego spotkania dla graczy z nagrodami do wygrania!

Nasz salon cieszy się popularnością i oczekiwanie jest ogromne, więc weźcie udział we Wielkim Otwarciu Partner AGD RTV by sprawdzić nasz zespół ekspertów i nasze szerokie portfolio produktowe.

Oświęcim zaprasza na wielkie święto branży AGD i RTV! Od piątku 23 do soboty 24 marca powita Was pierwszy w mieście Salon Partner AGD RTV. Bardzo się cieszymy, że w Oświęcimiu pojawi się ten nowy sklep, ponieważ będzie stanowił on uzupełnienie oferty sklepów sprzedających tego typu sprzęt, których wcześniej brakowało w naszym mieście.

Salon oferuje tysiące produktów AGD i RTV renomowanych producentów. Wybierając się tam, możemy być pewni, że znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego budżetu i gustu. Istnieje również możliwości skorzystania z pomocy specjalisty w sprawach zakupu i montażu urządzeń. Zespół wykwalifikowanych pracowników jest gotowy pomóc i doradzić we wszystkich sprawach dotyczących szerokiego asortymentu produktów AGD i RTV.

Zbliżająca się weekendowa akcja to świetna okazja, aby odwiedzić Salon Partner AGD RTV w Oświęcimiu. Przygotowaliśmy dwa dni pełne atrakcji: piątek 23 i sobota 24 marca. Zapewniamy, że nie będziecie się nudzić, a możecie cieszyć się specjalnymi ofertami i promocjami.

Weźcie udział w Wielkim Otwarciu i skorzystajcie z fantastycznych ofert obejmujących szeroką gamę produktów AGD i RTV: lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe, telewizory, odkurzacze itp. Możecie też dopasować produkty do swoich potrzeb i budżetu.

Nasza kadra sprzedawców zapozna Was z każdym detalem i wskaże produkty pod kątem jakości w stosunku do ceny. Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz inne informacje o naszym Salonie można uzyskać na naszej stronie internetowej.

W Wielkim Otwarciu naszego Salonu Partner AGD RTV w Oświęcimiu znajdziecie starannie wyselekcjonowane produkty od różnych producentów w atrakcyjnych cenach! Do zobaczenia w piątek i sobotę! Nie możemy się doczekać!

Piątek 23 marca i sobota 24 marca to dwa dni, na które zostało zaplanowane Wielkie Otwarcie Salonu Partner AGD RTV w mieście Oświęcim. To szczególny dzień, na który serdecznie zapraszamy wszystkich klientów.

W piątek i sobotę nasza oferta obejmuje szeroki asortyment AGD RTV w dobrych cenach. Czekają na Państwa ekskluzywne telewizory, kuchenne ultranowoczesne lodówki, chłodziarki, pralki i wiele innych nowoczesnych urządzeń.

Kolejnym atutem naszej oferty jest fachowa obsługa. Nasi specjaliści poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi pytaniami i pomogą Państwu wybrać odpowiedni produkt.

Tak więc, jeżeli szukasz świetnej oferty dla swojego domu lub biura, Wielkie Otwarcie naszego salonu AGD RTV jest doskonałą okazją do zaopatrzenia się w nowe urządzenia do Twojego domu w atrakcyjnych cenach. Do zobaczenia w piątek 23 i sobotę 24 marca!