X

Zapisz się do naszego newslettera, a pierwszy skorzystasz z wyjątkowych ofert

[ -> Zapisz sie

Wielkie otwarcie po remoncie - Zambrów

2017-10-01

W terminie 15-16 września zapraszamy na otwarcie po remoncie naszego Salonu Partner AGD RTV w Zambrowie ul. Mazowiecka 2. Salon po rewitalizacji na powierzchni ponad 190 m2 oferuje sprzęt AGD i RTV, multimedia, smartfony, konsole, drukarki, anteny samochodowe i wiele innych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - gorące nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, popularny i co najważniejsze - sprawdzony i pewny markowy sprzęt w najniższych cenach. 

Zakupy w sieci Partner AGD RTV są prawdziwą przyjemnością, przede wszystkim z uwagi na doskonałą obsługę. Sprzedawcy pracujący w sieci stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach produktowych, by móc służyć klientom fachową pomocą i poradą podczas wyboru sprzętu, który ma spełnić ich oczekiwania. Pracownicy chętnie służą radą także w kwestii różnych form płatności. U nas zakupy na raty i wszelkie związane z tym formalności nie stanowią żadnego problemu. Firma przywiązuje szczególną uwagę do bezpieczeństwa zakupów i realizowanych transakcji. Partnerem strategicznym marki w kontekście usług ratalnych jest renomowana i sprawdzona instytucja finansowa Santander.

Partner AGD RTV dla wygody klientów zapewnia transport z wniesieniem, utylizację starego sprzętu, liczne promocje oraz realizację indywidualnych zamówień.

Warto również wspomnieć, że jako pierwsi w branży wprowadziliśmy i honorujemy Kartę Dużej Rodziny. 

Podczas otwarcia 15-16 września dla pierwszych 100 klientów dokonujących zakupów przygotowano prezenty  w postaci pendrive. Oczywiście nowy salon powita kupujących specjalną bogatą ofertą produktów sprzedawanych w najatrakcyjniejszych cenach np.

Pralka Beko w cenie 599zł

Smartfon Lenovo  w cenie 149zł

TV Manta 40” za 799 zł

Chłodziarko-zamrażarka Indesit - 176 cm za 899 zł

Czajnik Philips w super cenie 59,99zł

Mikser z misą Zelmer w cenie 99,99zł

Szczoteczka elektryczna Braun z pastą gratis w cenie 59,99zł

Odkurzacz Amica w cenie 99,99zł

 

Takiej okazji nie można przegapić!

 

Zapraszamy do Salonu Partner AGD RTV w Zambrowie ul. Mazowiecka 2.